Oryginalne obrazy, grafiki, sztuka, malarstwo - doskonałe na prezent i dekoracje, taniej niż reprodukcje

Impresjo.pl - obrazy, grafiki, sztuka na każdą okazję
 
Brak obrazów w koszyku.
Zapraszamy na zakupy.
 
FAQ
 1. Czy mogę zamówić obraz o interesującej mnie tematyce/ rozmiarze/ stylu?
  Tak, możliwe jest namalowanie obrazu na zamówienie. W tym celu konieczny jest kontakt z galerią impresjo.pl za pomocą formularza dostępnego po kliknięciu „Kontakt” w pasku u dołu strony. Należy określić wszystkie wymagania dotyczące zamawianego obrazu oraz wymagany termin realizacji zamówienia. Galeria dołoży wszelkich starań, aby realizacja zamówienia była możliwa.
 2. Czy stworzycie dla mnie portret?
  Tak, możliwe jest stworzenie portretu ze zdjęcia na indywidualne zamówienie. Oczywiście wcześniej należy skontaktować się z konsultantem – [email protected] i uzgodnić szczegóły: technika, rozmiar portretu, cena itp. Podobnie można zamówić w impresjo.pl obraz o dowolnej tematyce.
 3. Co zrobić, gdy nie potrafię zdecydować jak oprawić obraz?
  Dla osób, które zechcą skorzystać ze wsparcia profesjonalnego konsultanta – prosimy o kontakt na adres e-mail. Dekorator wnętrz przygotuje dla Państwa kilka wersji oprawy i zasugeruje wybór. Dodatkowo po prawej stronie ekranu zamieszczamy sugestie, dotyczące aranżacji wybranego obrazu. W ten sposób możecie Państwo wykorzystać doświadczenie oraz wyczucie profesjonalistów, z którymi impresjo.pl współpracuje. Więcej informacji w dziale Pomoc.
 4. Czy moje dane, które podaje w serwisie impresjo.pl są bezpieczne?
  Tak, Państwa dane są bezpieczne, o czym decydują następujące elementy:
  • ograniczenie ilości zbieranych danych osobowych i ich ochrona,
  • system rejestracji użytkowników,
  • prawo każdego do wglądu w swoje dane osobowe, ich poprawiania i usuwania.
  • dostęp do usług galerii impresjo.pl jest zróżnicowany: do Państwa należy wybór, czy są Państwo odwiedzającym nas gościem czy zarejestrowanym użytkownikiem.
  Szczegóły dotyczące bezpieczeństwa i prywatności zamieszczone są w Polityce Prywatności galerii internetowej impresjo.pl
 5. Czy mogę zwrócić obraz?
  Tak, możecie Państwo odstąpić od zawartej umowy kupna.
  Obrazy mogą zostać zwrócone w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
  Warunkiem jest jednak, aby nie były one używane, kopiowane ani nie były uszkodzone. Towar, który postanowicie Państwo nam odesłać, należy zaopatrzyć w kopię otrzymanej faktury. Koszt dostawy oraz koszt odesłania nie podlega zwrotowi.
 6. Jak mogę zapłacić za obraz?
  Płatności za obraz można dokonać:
  • przelewem bankowym na rachunek galerii
  • przelewem elektronicznym bezpośrednio ze strony galerii
  • kartą kredytową
  W zakresie płatności internetowych współpracujemy z firmą Payback Sp. z o.o. – serwis Platnosci.pl
 7. W jaki sposób odbywa się dostawa zakupionych obrazów?
  Galeria internetowa impresjo.pl współpracuje z firmą kurierską. Wszystkie przesyłki dostarczane są za jej pośrednictwem, a opłata za tę usługę jest ujednolicona. Dla wszystkich standardowych przesyłek dostarczanych na terenie Polski obowiązuje jednolita opłata wskazana w regulaminie.