Oryginalne obrazy, grafiki, sztuka, malarstwo - doskonałe na prezent i dekoracje, taniej niż reprodukcje

Impresjo.pl - obrazy, grafiki, sztuka na każdą okazję
 
Brak obrazów w koszyku.
Zapraszamy na zakupy.
 
Linki

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy serwis internetowy – galerię impresjo.pl, dzięki której w łatwy sposób będą mogli Państwo nabyć piękne i oryginalne prace naszych artystów.

Galeria impresjo.pl prezentuje dzieła w wygodnych dla Użytkownika kategoriach (tematyka, technika malarska, rodzaj wnętrza, okazja, jeśli obraz będzie prezentem). Wybrany przez Państwa obraz przechodzi do studia opraw, w którym możecie Państwo sprawdzić, jak obraz prezentuje się na Państwa ścianie, następnie wybrać ramę oraz – opcjonalnie – passepartout. Zamówione dzieła zostaną dostarczone pod wskazany przez Państwa adres w czasie podanym przy zakupie obrazu (zwykle około 6-7 dni).

Serwis gwarantuje pełną funkcjonalność przy jednocześnie przejrzystej i intuicyjnej obsłudze. Dodatkową zaletą jest natomiast przystępność cen obrazów, które w galerii impresjo.pl są wystawiane.

Mamy nadzieję, że internetowa galeria impresjo.pl spełni Państwa oczekiwania oraz stanie się narzędziem ułatwiającym komunikację i kontakt z naszą firmą.

Zapraszamy do przeglądania katalogu produktów i życzymy udanych zakupów!